۵ هدیه مناسب برای سالگرد ازدواج

اینکه شما و همسرتان در آستانه اولین سالگرد ازدواجتان هستید و یا چندین سال است که ازدواج کرده‌اید و این روز را گرامی می‌دارید، نشان‌دهنده علاقه زیاد شما نسبت به همسرتان است و این روز ارزشمند را جشن می‌گیرید. با ما همراه باشید تا به شما ایده‌هایی نو برای یک هدیه خاص و ارزشمند از جنس خاطرات بدهیم تا همسرتان را خوشحال کنید.

۱. فتوبوک برای مرور خاطرات

۵ هدیه مناسب برای سالگرد ازدواج

تا به الان آلبوم عروسی‌تان را چاپ و طراحی نکرده‌اید؟! اکنون زمان مناسبی است برای طراحی یک فتوبوک جذاب و اختصاصی با خاص‌ترین لحظه زندگی‌تان!

انتخاب محبوب‌ترین عکس‌های آشنایی تا عروسی برای اولین هدیه سالگرد ازدواج، گزینه خلاقانه‌ایی است برای روایت داستان زندگی‌تان تا همسرتان را غافلگیر کنید.

فتوبوک با چیدمان‌ها و رنگ‌های پس زمینه متنوع خیال شما را بابت خلق یک کتاب‌عکس جذاب، راحت می‌کند.

۲. تقویم روزهای زندگی با عکس‌های خاطره‌انگیز در قاب شیشه‌ایی

دوازده ماه، دوازده عکس، دوازده لحظه! بهترین عکس هر ماه از سال گذشته خود را انتخاب کنید، عکس‌هایی از ماجراهای مختلف و لحظه‌هایی که در سال گذشته برایتان خاطره‌انگیز شده است و با آن‌ها یک تقویم رومیزی بسازید. در طول یک سال بهترین خاطرات خود را با هر ماه ورق زدن برگ‌های تقویم، مرور کنید.

۳. ماگ، لمس یک یادگاری

۵ هدیه مناسب برای سالگرد ازدواج

برای رفع خستگی و دور شدن از روزمرگی‌های زندگی، با نوشیدن مقداری چای یا نسکافه و … کمی خستگی‌مان را برطرف می‌کنیم. ماگی که در دست‌تان دارید یک یادگاری با عکس همسرتان باشد، آرامش و دلگرمی خاصی به شما می‌دهد. یادگاری‌ایی که باعث می‌شود همیشه به یاد عزیزترین شخص زندگی‌تان باشید.

۴. قاب عکسی از جنس عشق

۵ هدیه مناسب برای سالگرد ازدواج

چندین عکس زیبا از مراسم ازدواج‎تان دارید و هنوز برای چاپشان تصمیمی نگرفته‌اید؟! شاید آنقدر درگیر کار شده‌اید که فرصت رفتن به آتلیه برای چاپ عکس ندارید.

زمان مناسب فرا رسیده، ما به شما کمک می‌کنیم که عکس‌های انتخابی خودتان را برای چاپ بر روی شاسی بصورت آنلاین طراحی و سفارش دهید. با نصب اپلیکیشن عکس‌پرینت، دیواری از خاطره‌هایتان را بسازید!

۵. چاپ روزهای خوب زندگی

۵ هدیه مناسب برای سالگرد ازدواج

روزهایی هست که باید دوباره بیاد آورید. روزهایی که از مرورشان دلگرم می‌شوید.
روزهایی که باید چاپ و ماندگار شوند. یکی از همین روزها، روز ازدواج و ماجراهای آن است! یک هدیه خاص از جنس خاطرات بدهید.

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.