۲۰ ژست جذاب برای کودکان - قسمت دوم

۲۰ ژست جذاب برای کودکان – قسمت دوم

در این قسمت مطابق وعده ای که در قسمت اول دادیم، به ژست های کودکان در کنار والدین خود می پردازیم:

۱۵- اگر فرزند شما ورزش خاصی مثل والیبال یا بسکتبال انجام می دهد، میتوانید از ژست های خاص  او با وسیله های مرتبط با ورزشش ،عکس های  زیبایی بگیرید

 

۲۰ ژست جذاب برای کودکان - قسمت دوم

۱۶-یک ژست خیلی زیبا از مادر و فرزند این است  که مادر  روی زمین  دراز کشیده  و کودک روی سینه اون قرار بگیرد. در حالتی که کودک شما نوپاست میتوانید او را  با دو دست بالا بگیرید. این  ژست  همراه پدر یا حتی هر دوی والدین نیز جواب می دهد.

۲۰ ژست جذاب برای کودکان - قسمت دوم

۱۷- یک ژست خیلی ساده  دیگر  این است  که مادر ، کودک را در آغوش بگیرد  . سعی کنید سر مادر و کودک در حالت های مختلف قرار بگیره.

۲۰ ژست جذاب برای کودکان - قسمت دوم

۱۸- حالت دیگری از ژست مادر و کودک این است که فقط از کودک بخواهید  مادرش را بغل کند .  قطعا  از این حالت  طبیعی،  یک عکس رویایی زیبا خواهید داشت .

۲۰ ژست جذاب برای کودکان - قسمت دوم

۱۹-  اگر از مادر بخواهید روی زمین دراز بکشد و سپس کودک روی مادر یا پشت مادر قرار بگیرد ، میتواند یک ژست هیجان انگیزی ایجاد کند .

۲۰ ژست جذاب برای کودکان - قسمت دوم

۲۰- ترکیبی که در عکس میبینید یک ژست خانوادگی بسیار ساده و زیبا است . این حالت در هر حالتی زیباست چه زمانی که روی تخت هستید و یا بیرون از خانه روی چمن عکس میندازید . این نوع ژست در ترکیب های مختلف از افراد و اشیا نیز خیلی خوب از آب در می آید.

۲۰ ژست جذاب برای کودکان - قسمت دوم

و در آخر توجه داشته باشید اولین و مهمترین چیزی که همیشه باید به خاطر داشته باشید این هست که بچه ها به سرعت حرکت می کنند. این نه فقط تحرک فیزیکی آنها است بلکه حرکت سر, سرعت در چرخش چشم و حالات صورت بچه نیز به طور مداوم و در لحظه در حال تغییر است. این بدان معناست که شما برای اینکه عکسهایی که گرفته می شه تار نباشه باید از سرعت بالای شاتراستفاده کنید یا اینکه از ایزوهای بالاتر از نرمال استفاده کنید. همچنین دوربین خود را روی عکاسی پیاپی تنظیم کنید تا در هر بار چندین عکس بگیرد تا بتوانید از هر صحنه بهترین عکس را انتخاب کنید. در پایان مجموعه عکس پرینت آرزو دارد همواره بهترین صحنه ها را از کودک خود ثبت کنید.

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.