چطور تقویم خانوادگی بهتری بسازیم؟

چطور تقویم خانوادگی بهتری بسازیم؟

خیلی وقت‌ها برای هدیه دادن، سر زدن به چندتا مغازه و انتخاب اولین چیزی که چشممون رو گرفت کافی نیست. گاهی لازمه یک ایده داشت، متفاوت بود، وقت صرف کرد و خلاقیت به خرج داد. عکس پرینت به شما برای ساختن چنین هدیه‌ای کمک می‌کنه.

با نزدیک شدن نوروز، دیگه وقتش رسیده کم کم به این فکر کنیم که عیدی چی می‌خوایم به اعضای خانوادمون هدیه بدیم. پیشنهاد ما یک تقویم با عکس‌های تمامی اعضای خانوادست. در این چند خط سعی می‌کنیم نکاتی رو که باعث میشه تقویم خانوادگی خوبی در عکس‌پرینت بسازین باهاتون به اشتراک بگذاریم.

اول، یک مدل از تقویم رو که معمولا در منزل بیشتر براتون کاربرد داره انتخاب کنید. تقویم‌های رومیزی گزینه‌ی خوبی هستند. تقویم‌های دیواری برای آشپزخانه و اتاق کار استفاده بیشتری دارند. حالا باید یک قالب مناسب انتخاب کنیم. از بین tabها، tab خانواده را انتخاب کنید. اگر اعضای خانواده بیشتر از بچه‌ها تشکیل شده قالب‌های رنگارنگی مثل رنگین کمان یا آبرنگ مناسب‌ترند. اگر خانواده‌ی جوانی دارید قالب مدرن گزینه‌ی بهتری خواهد بود. در این قالب می‌توانید عکس‌های بزرگتری داشته باشید.

پس از انتخاب قالب، نوبت چیدمان عکس‌هاست. سعی کنید از عکس‌هایی استفاده کنید که تمامی اعضای خانواده در آن حضور دارند. در ماه‌های تولد افراد، می‌توانید از عکس‌های تکی آن فرد استفاده کنید. برای مشخص کردن روز تولد در تقویم، می‌توانید عکس کوچک شده فرد را داخل مربع تاریخ مورد نظرتون قرار دهید و یا از برچسب‌ها کمک بگیرید. برچسب‌های مناسب تولد مانند Happy birthdayها و انواع کیک تولد و گل و … جلوه‌ی زیبایی به تقویم می‌دهند.

چطور تقویم خانوادگی بهتری بسازیم؟

برای دیدن آرشیو برچسب‌ها، از کادر ابزار سمت چپ صفحه، برچسب‌ها رو انتخاب کنید و دکمه “افزودن برچسب” رو بزنین. با کمی صبر، می‌تونین همه‌ی برچسب‌ها رو ببینین و انتخاب کنین. هم‌چنین می‌توانید در کناره‌های تقویم یادداشت‌های تولد کوتاه اضافه کنید. برای این کار گزینه افزودن متن از بالای کادر طراحی را انتخاب کنید. برای مشخص کردن روز تولد و یا دیگر مناسبت‌های خانوادگی می‌توانید یک حقه عکس‌پرینتی سوار کنید. با نوشتن یک حرف O بزرگ و کمی چرخاندن آن می‌توانید دور تاریخ مورد نظر خود خط بکشید و آن را مشخص کنید. تاریخ قرارهای مهم و … رو هم با یک حرف X بزرگ در روز مورد نظر می‌تونین برای خودتان مشخص کنید.

صفحه تاریخ تقویم رو هم می‌تونین به دلخواه خودتون بزرگ یا کوچک کنید و یا در صفحه چرخاند. برای این کار کافیه روی صفحه اعداد کلیک کنید تا مربع‌های طوسی رنگ کوچک کنار کادر ظاهر بشند. با استفاده از این مربع‌ها می‌توانید صفحه اعداد تقویم را کوچک و بزرگ کنید و یا جای آن را در صفحه تغییر دهید و با افزودن متن در کناره‌ها، تقویم شخصی با مناسبت‌های خانوادگی خودتون رو بسازین. در تمام مراحل طراحی به حاشیه اطمینان دقت کنید و هیچ چیز مهمی رو خارج از اون قرار ندهید. چون برش خواهد خورد.برای انتخاب عکس می‌توانید در هر ماه، عکسی با مضمون مناسب همان ماه انتخاب کنید. مثلا در عکس فروردین ماه می‌توانید از عکس اعضای خانواده سر سفره هفت سین استفاده کنید. عکس مهرماه، می تواند عکس بچه ها در اولین روز مدرسه‌شان باشد، و عکس های بهمن ماه، خاطرات برف بازی سال گذشته را به شما یادآوری خواهند کرد.

تمامی صفحات تقویمتون رو به همین شکل طراحی کنید. درسته که پس زمینه و برچسب‌های متنوعی تو سایت وجود داره ولی با شلوغ کردن صفحه و اضافه کردن برچسب های زیاد، شیک بودن کارتون رو از بین نبرید. بعد از طراحی تمام صفحات، محصول رو ذخیره کنید و سفارش بدهید. کافیه ۶روز منتظر بمونین تا تقویمی فوق العاده با عکس‌های شخصی خودتون داشته باشید تا لبخند رو در تمامی روزهای سال به لبتون بنشونه.

چطور تقویم خانوادگی بهتری بسازیم؟

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.