سفارش‌های عکس پرینت

خیلی خوشحالیم! خوشحال از اینکه دوستان خوبی مثل شما داریم. شمایی که همیشه تو این سال‌ها به عکس‌پرینت اعتماد کردید و اجازه دادید که بهترین عکس‌ها از سفرها، جشن‌ها، مراسم‌ها، خانواده و دوستاتون رو چاپ کنیم و بهترین خاطرات زندگی شما رو با بالاترین کیفیت ماندگار کنیم.

ما در عکس‌پرینت، اتفاق بزرگ ۲۰۰،۰۰۰تایی شدن سفارشات رو جشن گرفتیم و با سفارش۲۰۰،۰۰۰ام یک عکس یادگاری گرفتیم تا اون رو مثل دیگر لحظات خوب عکس‌پرینت ثبت کنیم.
چاپ بیش از ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ عکس در بیش از ۲۰۰،۰۰۰ سفارش و ارسال آنها به بیش از ۳۰۰ شهر ایران در تمام استان‌های کشور، از افتخاراتی است که ما عکس‌پرینتی‌ها به خاطر همراهی شما بدست آوردیم. امیدواریم این همراهی همچنان ادامه پیدا کند.
با کلیک روی لینک زیر، شما هم عکس‌های خاطره‌انگیزتون رو در عکس‌پرینت چاپ کنید:
www.axprint.com

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.

2 thoughts on “عکس‌پرینت ۲۰۰،۰۰۰ تایی شد!”

  1. سلام.منهم خوشحالم ازاینکه باعکس پرینت آشناشدم..لطفا راهنمایی کنید.حدود۲۰عدددرخواست عکس دارم.باسایز۲۰×۲۵آیا میتوانم ازهدیه ۱۰تایی استفاده کنم

    1. سلام. روز بخیر. 🌷 ‌
      با سفارش ده عکس ده در پانزده براق و اضافه کردن به سبد خرید، به طور خودکار هزینه اونها صفر میشه. مدت اعتبار این هدیه سه ماه است و از زمان عضویت شما در عکس‌پرینت شروع میشه. هزینه ارسال در تهران ۶۵۰۰ و در شهرستان ۸۵۰۰ تومان است.