تجربه لمس خاطرات ماندگار

این روزها بیشتر خاطراتمان را با دوربین گوشی‌هایمان ثبت می‌کنیم. حافظه‌ی گوشی‌ها پر شده از سلفی‌ها و عکس‌هایی که گرفته‌ایم ولی کمتر پیش می‌آید که سراغشان برویم و نگاهشان کنیم. با چاپ عکس‌ها، لحظات ناب با هم بودنتان را ماندگار کنید و آن‌ها را در نعرض دیدتان بگذارید. در طول سفر، قبل از تمام شدن دورهمی، و حتا در طول یک مسیر، می‌توانید با اپلیکیشن عکس‌پرینت عکس‌هایتان را بصورت آنلاین سفارش چاپ بدهید و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید.

‌عکس پرینت این امکان را به شما می‌دهد که عکس‌هایتان را به سلیقه خودتان برای چاپ روی محصولات مختلف (کاغذ عکس، ماگ، شاسی، فتوبوک، مگنت، تقویم، پوستر، پولاروید و …) بصورت آنلاین طراحی کنید و سفارش چاپ بدهید. ‌

تمام سفارش‌های شما به محض ثبت در عکس‌پرینت در یک فرایند اتوماتیک با حداقل دخالت انسانی و در صورت نیاز به دخالت دست، توسط کارشناسان خانم پردازش و آماده چاپ و ارسال می‌شود. با وجود کارشناسان خانم در پردازش محصولات شما، عکس‌هایتان امانت‌دارانه چاپ و بسته‌بندی می‌شود. پس از پردازش سفارش و تحویل بسته به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش، از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع داده خواهد شد.

‌برای اطلاع از وضعیت سفارش هم، می‏‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک بروی گزینه «پیگیری سفارش‌ها»، از وضعیت سفارش‌تان مطلع بشوید.

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.

1 thought on “تجربه لمس خاطرات ماندگار”