اطلاعیه مهم: آخرین مهلت دریافت سفارش در سال 95

برای اطمینان از دریافت سفارش های خود در سال 95 توصیه می کنیم در اولین فرصت نسبت به ثبت نهایی سفارش خود اقدام فرمایید و این کار را به روزهای پایانی سال موکول نکنید.

برای دریافت سفارشات خود تا پایان سال 95 به نکات زیر توجه کنید:

  • ارسال توسط پست به خارج از تهران: با توجه به حجم بالای کاری پست، آخرین فرصت ما برای تحویل سفارشات شما به پست در سال 95 برای ارسال به خارج از شهر تهران، روز 24 اسفند است. سفارشاتی را که بعد از این تاریخ آماده شوند در روز 14 فروردین 966 به پست تحویل خواهیم داد تا برای‌تان ارسال شود. بنابراین برای مقاصد خارج از تهران، با توجه به زمان مورد نیاز ما برای تولید هر یک از محصولات، سریعا نسبت به ثبت نهایی آنها اقدام نمایید. زمان مورد نیاز برای تولید هر محصول، در سایت و همینطور در سبدخرید شما نمایش داده می‌شود.
  • ارسال پست به داخل تهران: سفارشات ارسال پست به تهران، تا روز پنجشنبه 26 اسفند تحویل داده خواهند شد. حتما به زمان تولید هر یک از محصولات دقت کنید.
  • تحویل حضوری: دفتر مرکزی و دفتر شمال عکس پرینت جهت تحویل سفارش شما تا ۲8 اسفند باز هستند. بنابراین در صورت تمایل به تحویل حضوری در عکس‌پرینت می‌توانید برای دریافت سفارش های خود با توجه به زمانبندی فوق به یکی از دفاتر مرکزی عکس پرینت مراجعه کنید. سفارش شما حتما باید با توجه به زمان تولید هر محصول چند روز قبل از 28 اسفند ثبت شده باشد.
  • فتوبوک، کارت تبریک و تقویم: با توجه به حجم بالای سفارشات این سه محصول، و زمان مورد نیاز برای تولید آنها، تنها سفارشاتی که تا جمعه 20 اسفند ثبت نهایی شوند، امکان تحویل (فقط به صورت حضوری) تا 28 اسفند وجود دارد. سفارشاتی که از روز شنبه 21 اسفند به بعد ثبت شوند، بعد از تعطیلات عید تولید و تحویل داده خواهند شد.
  • تحویل در دفتر مرکزی: از تاریخ شنبه 5 فروردین تا چهارشنبه 9 فروردین می‌توانید برای دریافت سفارشات آماده خود از ساعت 8:30 تا 12:30 به دفتر مرکزی مراجعه نمایید. دفتر شمال در کل ایام نوروز تعطیل است. قبل از مراجعه حتما به صورت تلفنی هماهنگ کنید.
  • در طول تعطیلات شما همچنان می‌توانید از طریق سایت و اپلیکیشن عکس‌پرینت سفارشات خود را ثبت نمایید.

امیدواریم با محصولات عکس پرینت بتوانید سالی شاداب و زیبا را آغاز کنید.
در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در ساعات اداری با ما تماس بگیرید: 66022020-021

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید