مشخصات کتاب “از کودکانتان عکس های گویا و جاندار بگیرید”

این کتاب توسط عکس پرینت و با مشارکت انتشارات خارپشت چاپ شده است. هدف ما از ترجمه و انتشار این کتاب افزایش دانش و مهارت شما برای عکاسی از یکی از بهترین و به یادماندنی ترین سوژه های عکاسی یعنی کودکان است. امیدواریم با این گام کوچک توانسته باشیم شما را در خلق و ثبت لحظات خوش زندگی همراهی کرده باشیم.

درباره کتاب (از مقدمه)

ما دوست داریم در عکس های بچه هامان روحیه و خصوصیات ظریف شخصیتی شان دیده شود. بی تردید خنده ی کودک سه ساله من شیطنت آمیز تر از خنده دوسال و نیمه گی او است. چشمان پسرک هفت ماهه ی من تا همین یک ماه پیش کاملا به من شبیه بود اما حالا با چشمان مادرش مو نمی زند. پدر و مادر شاهد دوره های مختلف رشد فرزندانشان هستند و مایل اند هر لحظه را قبل این که دوره بعد شروع شود و از دست برود ثبت کنند. البته فرزندان ما خیلی زود رشد می کنند اما ما می توانیم با عکس های آنها لحظه ها را شکار کنیم و هر وقت دوست داشته باشیم تماشا کنیم. رشد آنها و سال خورده شدن ما این گونه قابل تحمل تر می شود.

تنها با چند نکته ی پایه ای درباره درک عکاسی و درک کودکان می توانید مهارت عکاسی تان را آن قدر بهتر کنید که تقریبا همیشه عکسهای خوب بگیرید. گرفتن عکس های خانوادگی زیبا و ماندنی مستلزم تجهیزات گران قیمت و مهارت های حرفه ای نیست و صرفا با استفاده ی عملی از اصول ساده و عقل سلیم می توان به این هدف رسید. این اصول بخت شما را در افزایش تعداد عکس های خوب در هر نوبت عکاسی بیش تر می کند و کمک می کند بتوانید آلبوم عکسی زیبا و نمونه داشته باشید و لحظه های خوب زندگی تان را با فرزندان تان ثبت کنید.

برای این که ثابت کنم سادگی اصلی موثر است تمام عکسهایی را که در این کتاب می بینید با یک دوربین استاندارد و یک فلاش معمولی یا نورخورشید گرفته ام. در این کتاب اصلا خبری از تکنیک های پیشرفته ی استودیویی نیست! می دانم که شما نمی خواهید شغل تان را تغییر دهید یا پول زیادی صرف خرید تجهیزات گران قیمت کنید. می دانم می خواهید قبل بزرگ شدن فرزندتان عکس های زیبا و به یادماندنی از آنها بگیرید. امیدوارم با کمک این کتاب به این هدف برسید.


نویسنده : جی فورمن

مترجم: ونداد جلیلی

تعداد صفحه : ۱۴۴ صفحه تمام رنگی

ناشر: محصولی از عکس پرینت با همکاری انتشارات خارپشت

قیمت : ۳۲,۰۰۰ تومان

برای خرید عمده ی کتاب و یا توزیع آن با ما از طریق ایمیل info@axprint.com و یا تلفن ۰۲۱۶۶۰۲۲۰۲۰ تماس بگیرید

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.