آسان چاپ کنید

چه خوبه خاطراتمون چاپ و موندگار بشن، البته تو این گرما تابستون راه بهتری هست برای چاپ عکس‌هاتون با استفاده از اپلیکیشن عکس پرینت.

عکس پرینت این امکان رو به شما میده که عکس‌هاتون رو به سلیقه خودتون برای چاپ روی محصولات مختلف (کاغذ عکس، ماگ، شاسی، فتوبوک، مگنت، تقویم، پوستر، پولاروید و …) بصورت آنلاین طراحی کنید و سفارش چاپ بدید. ‌
‌‌
تمام سفارش‌های شما به محض ثبت در عکس‌پرینت در یک فرایند اتوماتیک با حداقل دخالت انسانی و در صورت نیاز به دخالت دست، توسط کارشناسان خانم پردازش و آماده چاپ و ارسال می‌شه.

‌ با وجود کارشناسان خانم در پردازش محصولات شما، امانت‌دارانه چاپ و بسته‌بندی میشه. پس از پردازش سفارش و تحویل بسته به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش، از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع داده خواهد شد.

‌برای اطلاع از وضعیت سفارش هم، می‏‌تونید وارد حساب کاربری‌تون بشید و با کلیک روی گزینه «پیگیری سفارش‌ها»، از وضعیت سفارش‌تون مطلع بشید.

با نصب اپلیکیشن عکس پرینت به راحتی بدون اینکه بخوای از خونه بیرون بیای و درگیر ترافیک شهر بشی، بصورت آنلاین می‌تونی سفارش بدی و به آسونی درب منزل و محل کارت دریافت کنی.

 

آسان چاپ کنیدآسان چاپ کنید

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.